579511-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – A04.106.2026 Raamovereenkomst inhuur projectfuncties
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloA04.106.2026 Raamovereenkomst inhuur projectfuncties
DescripciónDe gemeente Leiden streeft naar het afsluiten van raamcontracten met vijf geselecteerde partijen die project personeel kunnen leveren. Hiermee wordt voorzien in de benodigde capaciteit, waardoor de gemeente haar opgaven succesvol kan realiseren. Deze aanbesteding betreft de inhuur van projectfuncties binnen de gemeente. De functieprofielen die worden uitgevraagd zijn: • Senior projectmanager • Projectmanager • Procesmanager • Programmamanager • Omgevingsmanager • Assistent projectmanager Meer informatie leest u in de aanbestedingsleidraad en bijlagen. De geraamde jaarlijkse omvang van deze raamovereenkomst bedraagt circa 17 tot 25 FTE. Over de volledige looptijd van de raamovereenkomst (4 jaar) wordt de totale omvang geraamd op circa 68 tot 100 FTE. Deze aantallen zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador internoA04.106.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesZie leidraad hoofdstuk 1.4 Herzieningsclausule