2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Verwerking groenafvalstromen gemeente Tynaarlo
Descripción: Het doel van de aanbesteding is om opdrachtnemer(s) te contracteren voor het verwerken van groenafvalstromen (blad en takken) binnen de gemeente Tynaarlo. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: 1. Verwerking van bladafval (ca. 2500 ton per jaar) door opdrachtnemer vanaf de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33) naar een erkende verwerkingslocatie. 2. Het shredderen van takken en verwerking groenafval (ca. 2000 ton per jaar) door opdrachtnemer op de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33). Shreds en compost vervallen aan de opdrachtnemer. Bladafval ca 2500 ton per jaar. Takken ca 2000 ton per jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90000000 Servicios de alcantarillado, basura, limpieza y medio ambiente
Clasificación adicional (cpv): 03416000 Residuos de madera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Verwerking bladafval
Descripción: Verwerking van bladafval (ca. 2500 ton per jaar) door opdrachtnemer vanaf de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33) naar een erkende verwerkingslocatie. Bladafval ca 2500 ton per jaar.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: verlenging 2x 1 jaar
Lote: LOT-0002
Título: Shredderen en verwerken takken
Descripción: Het shredderen van takken en verwerking groenafval (ca. 2000 ton per jaar) door opdrachtnemer op de Gemeentewerf in Tynaarlo (Zuidlaarderweg 33). Shreds en compost vervallen aan de opdrachtnemer. Ca 2000 ton per jaar.
Identificador interno: 2