2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 20855 | Directievoering en toezicht Vernieuwbouw Paleis van Justitie te Den Haag
Descripción: Dit is de voorpublicatie voor deze aanbesteding. Doel is om medio augustus-september 2026 te publiceren. Aan deze voorpublicatie kunnen geen rechten worden ontleend. Er vindt een renovatie plaats aan het gebouw van het Paleis van Justitie (PvJ) in Den Haag. Tijdens de werkzaamheden blijft het gebouw in gebruik. De rechtspraak en de dagelijkse werkzaamheden moeten tijdens de renovatie doorgaan. Daarom wordt de renovatie in fases uitgevoerd. Terwijl een deel van het gebouw wordt verbouwd, blijven andere delen beschikbaar voor zittingen, overleggen, kantoorwerk en andere noodzakelijke activiteiten. De directievoering en het toezicht zijn erop gericht dat de werkzaamheden goed verlopen, de hinder voor gebruikers van het gebouw, omwonenden en andere betrokkenen in de omgeving zo veel mogelijk wordt beperkt en kwaliteit, budget, veiligheid en planning van het project worden gewaarborgd. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 80.000 m2 bvo Disciplines: directievoering & toezicht
Identificador interno: 20855
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Clasificación adicional (cpv): 71244000 Cálculo de costes, seguimiento de costes, 71247000 Supervisión del trabajo de construcción, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 71336000 Servicios complementarios de ingeniería, 71520000 Servicios de supervisión de obras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Er vindt een renovatie plaats aan het gebouw van het Paleis van Justitie (PvJ) in Den Haag. Tijdens de werkzaamheden blijft het gebouw in gebruik. De rechtspraak en de dagelijkse werkzaamheden moeten tijdens de renovatie doorgaan. Daarom wordt de renovatie in fases uitgevoerd. Terwijl een deel van het gebouw wordt verbouwd, blijven andere delen beschikbaar voor zittingen, overleggen, kantoorwerk en andere noodzakelijke activiteiten. De directievoering en het toezicht zijn erop gericht dat de werkzaamheden goed verlopen, de hinder voor gebruikers van het gebouw, omwonenden en andere betrokkenen in de omgeving zo veel mogelijk wordt beperkt en kwaliteit, budget, veiligheid en planning van het project worden gewaarborgd. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte: circa 80.000 m2 bvo Disciplines: directievoering & toezicht
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 71244000 Cálculo de costes, seguimiento de costes, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 71336000 Servicios complementarios de ingeniería, 71520000 Servicios de supervisión de obras