See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: PCBO Baarn-Soest - Koningin Wilhelmina School Meubilair
Descripción: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair ten behoeve van NU PCBO - Koningin Wilhelminaschool. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0000