2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NIS2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
Descripción: Opdrachtgever overweegt om een retainer overeenkomst af te sluiten. Daarbij gaan twee lopende retainer contracten, te weten die van NA en DUO, naar één retainer voor heel OCW, met uitzondering van ODC-N. Op welke manier of in welke vorm dit zal plaatsvinden is nog niet exact bekend. Aan de hand van de reacties en antwoorden op deze Marktconsultatie, zal onder meer besloten worden wat de beste vervolgstappen zijn. Verder beoogt Opdrachtgever met deze Marktconsultatie een goed beeld te krijgen van de mate van interesse en de mogelijkheden en onmogelijkheden in de markt. De door u gegeven antwoorden zullen als een van de informatiebronnen dienen voor de stukken die ten grondslag zullen liggen aan een eventuele aanbesteding. De Marktconsultatie levert voordelen voor alle betrokken partijen op. Opdrachtgever constateert wat er mogelijk is en wat er leeft in de markt. Zo kan er beter georiënteerd worden op hoe bijvoorbeeld de eisen in de later te houden aanbesteding geformuleerd kunnen worden en welke eigenschappen de gevraagde dienst dient te hebben. Voor de betrokken marktpartijen is er het voordeel dat men vroegtijdig een beeld heeft van Opdrachtgever als organisatie en de voor het project gestelde doelen. De markt kan bijvoorbeeld invloed hebben op eisen die terug zullen komen in de aanbestedingsstukken. Hierdoor dragen de deelnemers bij aan het vergroten van de succeskans van de mogelijke aanbesteding. Het doel van de Marktconsultatie bestaat verder uit de volgende subdoelen: • inzicht krijgen in de best passende contractvorm; • inzicht krijgen in de kosten van de retainer dienstverlening; • inzicht krijgen in marktconforme certificaten en certificering van de opdrachtnemer; • Wijze van operationalisering van de gevraagde dienstverlening; • Inzicht in relevante duurzaamheidsaspecten. -
Identificador interno: OCW-MACO-DH-IUCN26060378
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72222300 Servicios de tecnología de la información, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Opdrachtgever overweegt om een retainer overeenkomst af te sluiten. Daarbij gaan twee lopende retainer contracten, te weten die van NA en DUO, naar één retainer voor heel OCW, met uitzondering van ODC-N. Op welke manier of in welke vorm dit zal plaatsvinden is nog niet exact bekend. Aan de hand van de reacties en antwoorden op deze Marktconsultatie, zal onder meer besloten worden wat de beste vervolgstappen zijn. Verder beoogt Opdrachtgever met deze Marktconsultatie een goed beeld te krijgen van de mate van interesse en de mogelijkheden en onmogelijkheden in de markt. De door u gegeven antwoorden zullen als een van de informatiebronnen dienen voor de stukken die ten grondslag zullen liggen aan een eventuele aanbesteding. De Marktconsultatie levert voordelen voor alle betrokken partijen op. Opdrachtgever constateert wat er mogelijk is en wat er leeft in de markt. Zo kan er beter georiënteerd worden op hoe bijvoorbeeld de eisen in de later te houden aanbesteding geformuleerd kunnen worden en welke eigenschappen de gevraagde dienst dient te hebben. Voor de betrokken marktpartijen is er het voordeel dat men vroegtijdig een beeld heeft van Opdrachtgever als organisatie en de voor het project gestelde doelen. De markt kan bijvoorbeeld invloed hebben op eisen die terug zullen komen in de aanbestedingsstukken. Hierdoor dragen de deelnemers bij aan het vergroten van de succeskans van de mogelijke aanbesteding. Het doel van de Marktconsultatie bestaat verder uit de volgende subdoelen: • inzicht krijgen in de best passende contractvorm; • inzicht krijgen in de kosten van de retainer dienstverlening; • inzicht krijgen in marktconforme certificaten en certificering van de opdrachtnemer; • Wijze van operationalisering van de gevraagde dienstverlening; • Inzicht in relevante duurzaamheidsaspecten.
Identificador interno: 1