2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie Mobiele Acclimatieruimtes
Descripción: Het Ministerie van Defensie voert een marktconsultatie uit naar twee mobiele klimaatruimtes. De eerste is een verplaatsbare ruimte die kan worden opgewarmd tot ongeveer 40 graden. Daarin kunnen eenheden op de eigen locatie wennen aan de hitte voordat ze op oefening of uitzending gaan. De tweede is een koelruimte met een vriesgedeelte, waarin de middelen zijn ondergebracht om militairen tijdens en na optreden in warme gebieden af te koelen en hitteletsel te voorkomen. Per kavel gaat het eerst om een prototype. U kunt op één kavel reageren of op allebei. Deze marktconsultatie is geen aanbesteding en maakt daar ook geen deel van uit.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34221000 Contenedores móviles para usos especiales