2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Uitgebreide Gevarenverzekering Gemeente Eersel
Descripción: Gemeente Eersel wil een nieuwe (geactualiseerde) polis voor de uitgebreide gevarenverzekering afsluiten. Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Betreft een opdracht met een looptijd van van 3 tot 6 jaar.
Identificador interno: BIZOB-2026-EER-RBU-00931
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Looptijd 1 januari 2027 tot 1 januari 2030 met verlengingsmogelijkheden van drie keer 1 jaar. Betreft een opdracht met een looptijd van van 3 tot 6 jaar.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: -