2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Schoonmaakonderhoud
Descripción: Scope van de opdracht • Regulier schoonmaakonderhoud; • Specialistisch vloeronderhoud; • Glasbewassing; • Extra werkzaamheden; • Dieptereiniging keuken. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1 en het prijzenblad zoals opgenomen in Bijlage 4. Zie aanbestedingsdocumenten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden