2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Junior Projectondersteuner Circulair - cluster SB
Descripción: Wil jij bijdragen aan de circulaire transitie en ben je een organisatietalent? Als Projectondersteuner Circulair speel je een onmisbare rol in het ondersteunen van transitieregisseurs en zorg je ervoor dat uiteenlopende duurzame projecten soepel en succesvol verlopen.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000