2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NUOVO Scholen – Bouwprojectmanagement
Descripción: NUOVO Scholen is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met twee bouwprojectmanagementbureaus voor de begeleiding van renovatie-, uitbreidings- en nieuwbouwprojecten van schoolgebouwen. Nadere opdrachten worden gedurende de looptijd van de raamovereenkomst via minicompetities verstrekt. De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met twee bouwprojectmanagementbureaus voor de begeleiding van renovatie-, uitbreidings- en nieuwbouwprojecten van schoolgebouwen van NUOVO Scholen. De exacte omvang van de af te nemen dienstverlening is afhankelijk van de daadwerkelijke projectbehoefte gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Identificador interno: TN 599694
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71541000 Servicios de gestión de proyectos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging