584607-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – Managed service provider (MSP) inhuur extern personeel
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloManaged service provider (MSP) inhuur extern personeel
DescripciónGezien de aanleiding en doelstelling van deze aanbesteding is de provincie Utrecht voornemens een Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor het leveren van een digitaal platform (Software-as-a-Service oplossing) en bijbehorende dienstverlening ten behoeve van het faciliteren en ondersteunen van het volledige proces rondom de inhuur van extern personeel. De opdracht omvat zowel het beschikbaar stellen van het digitale platform als de uitvoering van ondersteunende dienstverlening die nodig is om het inhuurproces efficiënt, transparant en rechtmatig te laten verlopen. Het digitale platform fungeert als centrale omgeving waarin aanvragen voor tijdelijke inhuur worden gepubliceerd en waarin leveranciers en zelfstandigen zich kosteloos kunnen registreren en inschrijven op opdrachten van de provincie Utrecht. De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het beheer, onderhoud en de beschikbaarheid van het platform gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst. Zie par. 2.5 leidraad. Op basis van de huidige inschatting verwacht de provincie Utrecht jaarlijks ongeveer 200 tot 225 inhuuropdrachten te plaatsen via het te contracteren digitale platform en de bijbehorende dienstverlening. Deze indicatie is uitsluitend bedoeld om de Opdrachtnemer een beeld te geven van het te verwachten volume en kan gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst fluctueren. De genoemde aantallen vormen geen afnameverplichting en er wordt geen omzetgarantie verstrekt. Opdrachtnemer kan hieraan geen rechten ontlenen. Boven op de bovengenoemde raming wordt rekening gehouden met onvoorziene omstandigheden. De maximale plafondwaarde van de Raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.400.000, -. Bij het bereiken van deze maximale plafondwaarde verliest de Raamovereenkomst zijn effect en kunnen geen opdrachten meer onder de Raamovereenkomst worden verstrekt.
Identificador interno30246
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesBoven op de bovengenoemde raming wordt rekening gehouden met onvoorziene omstandigheden. De maximale plafondwaarde van de Raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.400.000, -. Bij het bereiken van deze maximale plafondwaarde verliest de Raamovereenkomst zijn effect en kunnen geen opdrachten meer onder de Raamovereenkomst worden verstrekt.