2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud Gebouwgebonden Werktuigbouwkundige Installaties
Descripción: Het uitvoeren van preventief, inspectief en correctief onderhoud en technisch beheeractiviteiten t.a.v. de gebouwgebonden Werktuigbouwkundige installaties. 14 panden; 106.622m2 BVO
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71333000 Servicios de ingeniería mecánica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Looptijd van contract kan na initiële contractduur worden verlengd.