2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Gemeente Harderwijk Bestuursadviseur
Descripción: Wij zoeken een enthousiaste en resultaatgerichte bestuursadviseur met een sterk ontwikkelde politiekbestuurlijke antenne. Samenwerken is jouw kernkwaliteit. Je maakt deel uit van team Bestuur & Organisatie. Binnen dit team ga je samenwerken met drie andere bestuursadviseurs. Je gaat adviseren op diverse beleidsvelden, van mobiliteit tot veiligheid en van sociaal domein tot gezondheid. Een bestuursadviseur bevindt zich als een spin in het web op kruispunten van allerlei verbindingen. Verbindingen tussen bestuur en ambtelijke organisatie, Intakeformulier t.b.v. DAS Inhuur ISNV Inhuur DAS pagina 2 van 2 tussen college en gemeenteraad, tussen ambtelijke processen en processen in relatie tot onze netwerkpartners en de samenleving. De bestuursadviseur analyseert, verbindt, zorgt voor een integrale blik, politiek gevoel en geeft richting. Over inhoud, maar vooral over proces. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Strategische advisering aan collegeleden tijdens portefeuillehoudersoverleggen, inhoudelijke overleggen en in de wandelgangen Verdieping op politiek gevoelige dossiers Advisering aan de gemeentesecretaris en directeuren Sparringpartner van beleidsadviseurs op politiekbestuurlijk vlak Advisering rond diverse intergemeentelijke samenwerkingsverbanden
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Dynamisch aankoop systeem
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000