2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Gemeente Vijfheerenlanden - Leveren meubilair gemeentehuis Vijfheerenlanden
Descripción: Gemeente Vijfheerenlanden heeft meubilair nodig voor het gemeentehuis in Leerdam. Het in te kopen meubilair bestaat uit: • Perceel 1 Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten • Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels • Perceel 3: Hergebruik meubilair; een deel van het bestaande meubilair van de gemeente wordt refurbished. Tevens wordt het overtollige bestaande meubilair opgekocht door de Opdrachtnemer die (voor het betreffende perceel) gecontracteerd wordt. -
Identificador interno: IBMN-2026-VIJ-AH-002
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39130000 Muebles de oficina
Clasificación adicional (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten
Descripción: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels
Descripción: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Identificador interno: 2