2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst AV System Integrator
Descripción: De Technische Universiteit Eindhoven (TU/e) beoogt met deze Europese openbare aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één (1) professionele Audio‑Visueel System Integrator (afgekort: AV System Integrator). De AV System Integrator is een gespecialiseerde partij die audio‑ en videosystemen ontwerpt, integreert, installeert, implementeer, levert en beheert tot één goed functionerend geheel binnen onderwijs‑, kantoor‑ en (hybride) werkomgevingen, inclusief doorontwikkeling van audiovisuele voorzieningen en bijbehorende diensten. Zie inschrijvingsleidraad.
Identificador interno: PCM2026-10086
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32320000 Equipo audiovisual y de televisión
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Clausule non‑exclusiviteit Opdrachtgever is gerechtigd aanvullende Koopopdrachten te plaatsen bij Opdrachtnemer, doch Opdrachtgever is daartoe niet verplicht. Opdrachtgever is eveneens gerechtigd om voor deze aanvullende Koopopdrachten bij andere partijen een offerte op te vragen. Deze Overeenkomst verleent derhalve een niet-exclusief recht voor Opdrachtnemer om gedurende de looptijd van de Overeenkomst één of meerdere Koopopdrachten en/of één of meerdere offerteaanvragen hiertoe van Opdrachtgever te ontvangen.