2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Diverse werkzaamheden groenonderhoud
Descripción: De gemeente Het Hogeland organiseert een aanbestedingsprocedure met meerdere percelen voor divers groenonderhoud binnen de gemeente. Er is gekozen voor een splitsing in percelen om de werkzaamheden uitvoerbaar en toegankelijk te houden voor het MKB en de kwaliteit in de uitvoering te waarborgen. Zie offerteaanvraag.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Haagknippen en snoeien beplanting buitengebied
Descripción: Zie offerteaanvraag en bestek P1. Zie offerteaanvraag.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 77340000 Poda de árboles y setos
Lote: LOT-0002
Título: Groenonderhoud dorpskernen
Descripción: Zie offerteaanvraag en bestek P2. Zie offerteaanvraag.
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Omvorming plantvakken
Descripción: Zie offerteaanvraag en bestek P3. Zie offerteaanvraag.
Identificador interno: 3