See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aanschaf en onderhoud lachgassensoren
Descripción: De kale aanschafprijs per lachgas meetset, inclusief montagesysteem en kabels is €22.500,- excl btw. In totaal zullen er acht nieuwe sets worden aangeschaft, met een totale aanschafprijs, inclusief installatie, van ten minste €220.000,- excl btw. Het onderhoudsmateriaal en onderhoudsuren (voor 3 jaar) bedraagt circa €390.000,- exclusief btw. Dit maakt dat de raming voor de totale opdracht €610.000 bedraagt. 610.000
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50413100 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos detectores de gas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De levering, installatie en het onderhoud van lachgassensoren om lachgas te meten op Rioolwaterzuiveringen. 610.000
Identificador interno: 1