2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting
Descripción: De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. In de raamovereenkomst is een maximale contractwaarde van 5.200 aluminium lichtmasten opgenomen. Opdrachtgever benadrukt dat de maximale contractwaarde geen omzetgarantie is en hier los van staat, Opdrachtnemer kan aan het genoemde aantal geen rechten ontlenen
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34928510 Farolas para el alumbrado de calles
Clasificación adicional (cpv): 34928500 Equipo de alumbrado de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Niet van toepassing