2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Overstortregistratie Buren en West Betuwe
Descripción: De gemeenten Buren en West Betuwe hebben besloten een gezamenlijke aanbesteding uit te schrijven voor de levering, implementatie en het beheer van een overstortmeetnet. Zie verder de Aanbestedingsleidraad.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90400000 Servicios de alcantarillado
Clasificación adicional (cpv): 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases, 50410000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de medida, pruebas y verificación, 72310000 Servicios de tratamiento de datos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater
Aanvullende classificatie (cpv): 38420000 Instrumenten voor het meten van debiet, peil en druk van vloeistoffen en gassen, 50410000 Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur, 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000