2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Europees openbare aanbesteding Innemen en verwerken van groenafval en slootruigte
Descripción: De gemeente Oldambt wil de opdracht voor het innemen en verwerken van groenafval en slootruigte middels een raamovereenkomst in de markt zetten. De volledige opdracht betreft het innemen en verwerken van berm en slootafval, snoeiafval en takken en groenafval vermengd met grond uit plantvakken. Daarnaast is ook het verwerken van invasieve exoten onderdeel van de raamovereenkomst. De buitendienst brengt het afval met eigen vrachtwagen naar een verwerkingslocatie of naar een overslaglocatie inclusief weegbrug. geraamde waarde van € 558.000,00 exclusief BTW. Maximale waarde van € 837.000,00 exclusief BTW
Identificador interno: 33439-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Europees openbare aanbesteding Innemen en verwerken van Groenafval en slootruigte
Descripción: De gemeente Oldambt wil de opdracht voor het innemen en verwerken van groenafval en slootruigte middels een raamovereenkomst in de markt zetten. De volledige opdracht betreft het innemen en verwerken van berm en slootafval, snoeiafval en takken en groenafval vermengd met grond uit plantvakken. Daarnaast is ook het verwerken van invasieve exoten onderdeel van de raamovereenkomst. De buitendienst brengt het afval met eigen vrachtwagen naar een verwerkingslocatie of naar een overslaglocatie inclusief weegbrug. geraamde waarde van €558.000,00 exclusief BTW. Maximale waarde van €837.000,00 exclusief BTW
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 30 september 2030, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van twee (2)-maal één (1) jaar.