See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: AI 2025-0091 - Landmeetkundige diensten VRI & VIS
Descripción: In het kader van deze Aanbesteding is de Opdrachtgever voornemens landmeetkundige diensten af te nemen. Directie Verkeer en Openbare Ruimte (V&OR) van de Gemeente Amsterdam is verantwoordelijk voor het digitaal inmeten van haar infrastructuur, landmeetkundige diensten. De asset owner verkeersregelinstallaties (VRI) en verkeersinformatiesystemen (VIS) is daarom op zoek naar één opdrachtnemer die landmeetkundige diensten uitvoert. De asset VRI & VIS heeft jaarlijks te maken met gemiddeld tussen de 20 en 30 technische vervangingen per jaar, gemiddeld 5 nieuwbouwprojecten, 8 zeer grote profielwijzigingen en tussen de 125 en 175 kleine opdrachten, waarbij de kleine opdrachten niet altijd landmeetkundige diensten bevatten.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71355000 Servicios de agrimensura
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: De Opdrachtgever is voornemens de Raamovereenkomst voor de duur van 2 jaar te sluiten met een eenzijdige optie op verlenging van 2 jaar.