See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NU Prisma Almere, de Lichtboei - Meubilair
Descripción: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair ten behoeve van NU Prisma Almere, de Lichtboei. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0000