2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31192916: Herhalingsopdracht deelcontract A: Levering wisseldelen renovatie bewegingswerken Oosterscheldekering
Descripción: De hydraulische bewegingswerken van de schuiven van de Oosterscheldekering zijn een belangrijk onderdeel van het functioneren van de OSK. Na ingebruikname in 1986 is uitsluitend regulier onderhoud aan de 124 bewegingswerken uitgevoerd. Inmiddels zijn er diverse onderzoeken uitgevoerd naar de restlevensduur van de bewegingswerken van de OSK. Het uitgangspunt hierbij is een optimale onderhouds- en vervangingsstrategie teneinde de functionaliteit te waarborgen en te voldoen aan de eisen voor wat betreft de faalkans. Gelet op de bevindingen uit deze onderzoeken en het feit dat een aantal essentiële onderdelen niet of moeilijk bereikbaar zijn, waardoor de toestand niet of beperkt vastgesteld kan worden, wordt het noodzakelijk geacht om na ruim 30 jaar te starten met de renovatie van de bewegingswerken.
Identificador interno: 31192916
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45246400 Obras de protección contra inundaciones
Clasificación adicional (cpv): 45246400 Obras de protección contra inundaciones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: 31192916: Herhalingsopdracht deelcontract A: Levering wisseldelen Renovatie bewegingswerken Oosterscheldekering
Descripción: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Identificador interno: 1