2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur personeel
Descripción: Externe inhuur van Onderwijzend personeel (perceel 1) en ondersteunend en beheerspersoneel (perceel 2) en ICT-specialisten (perceel 3) op projectbasis of als tijdelijke ondersteuning, zonder dat er een arbeidsovereenkomst tussen Nova College en betreffende kandidaten tot stand komt. Nova College is op zoek naar partners die in opdracht werving, matching en plaatsing van kandidaten kunnen realiseren. Als gevolg van de aangescherpte handhaving van de Wet DBA en de ontwikkelingen rondom de inzet van zelfstandigen zonder personeel, is op dit moment nog niet duidelijk in welke mate de toekomstige personeelsbehoefte via zzp-constructies dan wel via andere vormen van flexibele arbeid, zoals uitzend- of detacheringsconstructies, zal worden ingevuld. Nova College heeft desondanks de verwachting dat de omzet de komende jaren zal toenemen. De financiële omvang van de afgelopen periode vanaf januari 2023 voor perceel 1 bedroeg 2,4 miljoen Euro inclusief btw. Voor perceel 2 bedroeg de financiële omvang de afgelopen periode vanaf januari 2023 €600.000 Euro inclusief btw. Voor het 3de perceel bedroeg de financiële omvang de laatste 2 jaar 1,7 miljoen Euro inclusief btw. Aan de genoemde bedragen kunnen voor de toekomst geen rechten worden ontleend.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: Inhuur van onderwijzend personeel
Descripción: Externe inhuur van Onderwijzend personeel op projectbasis of als tijdelijke ondersteuning, zonder dat er een arbeidsovereenkomst tussen Nova College en betreffende kandidaten tot stand komt. Nova College is op zoek naar partners die in opdracht werving, matching en plaatsing van kandidaten kunnen realiseren. Nog aanvullen n.a.v. update spend augustus. Dan tevens geraamde waarde opnemen.
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Inhuur conform opdrachtdefinitie
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: Inhuur van ondersteunend en beheerspersoneel
Descripción: Externe inhuur van ondersteunend en beheerspersoneel op projectbasis of als tijdelijke ondersteuning, zonder dat er een arbeidsovereenkomst tussen Nova College en betreffende kandidaten tot stand komt. Nova College is op zoek naar partners die in opdracht werving, matching en plaatsing van kandidaten kunnen realiseren. aanvullen nav spend augustus
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Perceel 3: Inhuur van ICT-specialisten
Descripción: Externe inhuur van ICT-specialisten (perceel 3) op projectbasis of als tijdelijke ondersteuning, zonder dat er een arbeidsovereenkomst tussen Nova College en betreffende kandidaten tot stand komt. Nova College is op zoek naar partners die in opdracht werving, matching en plaatsing van kandidaten kunnen realiseren. aanvullen nav spend augustus
Identificador interno: 3