See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Inhuur extern personeel op uitzend-, detacherings- en ZZP-basis
Descripción: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure voor inhuur van extern personeel op uitzend-, detacherings- en ZZP-basis
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Inhuur extern personeel op uitzendbasis
Descripción: Inhuur van extern personeel op uitzendbasis
Cantidad: 49 500 horas
Lote: LOT-0002
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis management assistenten
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis voor management assistenten
Cantidad: 39 600 horas
Lote: LOT-0003
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis accounting, audit & control
Descripción: Inhuur van extern personeel op detachteringsbasis voor accounting, audit & control functies
Cantidad: 59 400 horas
Lote: LOT-0004
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis HR
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis HR functies
Cantidad: 19 800 horas
Lote: LOT-0005
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis marketing, communicatie en relatiemanagement
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis marketing, communicatie en relatiemanagement functies
Cantidad: 99 000 horas
Lote: LOT-0006
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis projectleiders en projectondersteuners
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis projectleiders en projectondersteuners functies
Cantidad: 198 000 horas
Lote: LOT-0007
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis softwareontwikkeling
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis softwareontwikkeling
Cantidad: 277 452 horas
Lote: LOT-0008
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis softwareontwikkeling design
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis softwareontwikkeling design
Cantidad: 69 048 horas
Lote: LOT-0009
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis onderwijsinnovatie
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis voor onderwijs(innovatie)
Lote: LOT-0010
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis inkoop en contractmanagement
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis voor inkoop en contractmanagement functies
Lote: LOT-0011
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis juridisch
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis voor juridische functies
Lote: LOT-0012
Título: Inhuur extern personeel op detacheringsbasis ICT specialistische expertise
Descripción: Inhuur van extern personeel op detacheringsbasis voor ICT specialistische expertise functies
Lote: LOT-0013
Título: Inhuur extern personeel ZZP-basis en overig extern personeel (brokerdienstverlening)
Descripción: Inhuur van extern personeel op ZZP-basis en voor overig extern personeel o.b.v. brokerdienstverlening
Cantidad: 216 000 horas