See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Senior Bodem Specialist (16 uur per week)
Descripción: Voor het uitvoeren van reguliere werkzaamheden binnen het vakgebied bodem zoeken wij ondersteuning bij het cluster Bodem van het team Specialisten. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het adviseren bij (Buitenplanse) Omgevingsplanactiviteiten, voor de activiteit bouwen of het vaststellen van een evenwichtige toedeling van functies aan locaties. Daarnaast geef je bodemadvies bij het vaststellen van eindsituaties van bedrijven die stoppen met de werkzaamheden, of richting de toezichthouders van de Omgevingsdienst bij o.a. calamiteiten. Je bent niet alleen zelf in staat om een advies op te stellen, maar kan ook het opgestelde bodemadvies van een collega goed beoordelen (collegiale toetsing).
Identificador interno: Ingenieursdiensten
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000