See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Noodfonds Energie 2026-2027
Descripción: Het kabinet heeft als doel gesteld om voor het einde van het jaar 2026 een Noodfonds Energie te openen om mensen met de laagste inkomens en een verhoudingsgewijs hoge energierekening een tegemoetkoming te kunnen verstrekken. Alle huishoudens die kwalificeren voor een tegemoetkoming kunnen deze ook ontvangen. De Opdracht is door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (artikel 2.32, eerste lid, onder b 2e van de Aanbestedingswet) gegund aan Stichting Tijdelijk Noodfonds Energie (Stichting TNE), gevestigd te Den Haag. Stichting TNE is de enige partij die de Opdracht op basis van zowel aan de Opdrachtnemer te stellen eisen, als aan de uitvoering van de opdracht te stellen eisen en randvoorwaarden kan uitvoeren. Bedrag Opdracht editie 2026-2027: EUR 22.727.727 ex btw
Identificador interno: 201865005.012.005
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Principales características del procedimiento: 1. Het Noodfonds Energie is vormgegeven als een nieuwe tegemoetkomingsregeling op basis van artikel 9 Kaderwet SZW subsidies. Opdrachtnemer voert deze regeling in mandaat van de minister uit en verstrekt een geldelijke tegemoetkoming aan burgers. 2. Opdrachtnemer verwerkt alle persoonsgegevens die noodzakelijk zijn voor de uitvoering van de taken in dit kader als verwerker en de minister van SZW is verwerkings-verantwoordelijke. 3. De grondslag voor het verwerken van gegevens wordt gecreëerd door middel van een Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB), op basis van artikel 54 en 33 dan wel artikel 72 van de Wet structuur uitvoeringsorganisatie werk en inkomen (Wet SUWI) (deze grondslag is mogelijk nog aan verandering onderhevig). Deze AMvB maakt het mogelijk dat Opdrachtnemer gegevens deelt en verwerkt uit de Basisregistratie Personen (BRP), Polisadministratie en de Basisregistratie Inkomen (BRI) en dat rechthebbenden hun aanvraag via DigiD kunnen indienen. Dit vraagt koppelingen met in ieder geval Logius, UWV (BKWI) en de Belastingdienst en wellicht ook met Dienst Toeslagen en Bureau Informatiediensten Nederland. Gezien de gevoeligheid van deze gegevens is het van belang dat zowel de technische als organisatorische inrichting voldoet aan BIV-classificatie niveau 3. Uiteraard moet de oplossing ook voldoen aan de BIO-controls. Elke persoon behorend tot het huishouden van wie de gegevens verwerkt worden, moet hiervoor expliciet vooraf toestemming geven. 4. Op besluiten die de Opdrachtnemer, namens de minister, neemt bij de uitvoering van deze regeling is de Algemene wet bestuursrecht (Awb) van toepassing. Besluiten moeten voldoen aan de eisen van de Awb (vorm, inhoud en behandeltermijn) en het moet voor burgers mogelijk zijn bezwaar en beroep aan te tekenen tegen een door Opdrachtnemer namens de minister genomen besluit. Deze bezwaren en beroepen moeten ook behandeld worden. In het verlengde daarvan dient ook voldaan te worden aan de Archiefwet, zodat besluiten reproduceerbaar zijn en informatie terug te vinden is. 5. De regeling moet toegankelijk zijn voor iedereen, zoals geregeld in de Wet Digitale Overheid.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75130000 Servicios de apoyo a los poderes públicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Het kabinet heeft als doel gesteld om voor het einde van het jaar 2026 een Noodfonds Energie te openen om mensen met de laagste inkomens en een verhoudingsgewijs hoge energierekening een tegemoetkoming te kunnen verstrekken. Alle huishoudens die kwalificeren voor een tegemoetkoming kunnen deze ook ontvangen. De Opdracht is door middel van een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (artikel 2.32, eerste lid, onder b 2e van de Aanbestedingswet) gegund aan Stichting Tijdelijk Noodfonds Energie (Stichting TNE), gevestigd te Den Haag. Stichting TNE is de enige partij die de Opdracht op basis van zowel aan de Opdrachtnemer te stellen eisen, als aan de uitvoering van de opdracht te stellen eisen en randvoorwaarden kan uitvoeren. Bedrag Opdracht editie 2026-2027: EUR 22.727.727
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 65000000 Servicios públicos