2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beademingsmachines voor de NICU t.b.v. het Wilhelmina Kinderziekenhuis
Descripción: Dit is een Openbare Europese aanbesteding van het Universitair Medisch Centrum Utrecht. Het UMC Utrecht wil een overeenkomst afsluiten met één leverancier voor levering en eventueel onderhoud van Beademingsmachines voor de NICU t.b.v. het Wilhelmina Kinderziekenhuis
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33157400 Respiradores para uso médico
5. Lote
Lote: LOT-0000