590118-2026 - Licitación
Países Bajos – Electricidad – Duurzame elektriciteit NPO/NOS
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDuurzame elektriciteit NPO/NOS
DescripciónDe opdracht betreft de levering en teruglevering van duurzame elektriciteit met GvO's uit Nederlandse wind- en zonne-energie voor de NOS en de NPO. De totale waarde van de opdracht over een looptijd van vijf (5) jaar wordt geraamd op € 8.500.000, - exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historisch verbruik, prognoses en verwachte marktprijzen. De raming is exclusief energiebelasting, netbeheerkosten en overige heffingen van overheidswege.
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
LoteLOT-0000
DescripciónDe opdracht betreft de levering en teruglevering van duurzame elektriciteit met GvO's uit Nederlandse wind- en zonne-energie. De totale waarde van de opdracht over een looptijd van vijf (5) jaar wordt geraamd op € 8.500.000, - exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historisch verbruik, prognoses en verwachte marktprijzen. De raming is exclusief energiebelasting, netbeheerkosten en overige heffingen van overheidswege. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesN.v.t.