2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Marktconsultatie levering van bestelwagens (elektrisch en diesel)
Descripción: De gemeente Oldenzaal wenst een marktconsultatie te houden voorafgaand aan het uitzetten van een aanbesteding voor een raamovereenkomst voor bedrijfswagens (elektrisch en diesel). In totaal verwacht de gemeente over een periode van 4 jaar, circa 15 bestelwagens met dubbele cabine, 3 bestelwagens met enkele cabine en 4 chassis cabines in smalle uitvoering.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144700 Vehículos utilitarios
Clasificación adicional (cpv): 34136000 Camionetas