590182-2026 - Modificación de contrato
Países Bajos – Trabajos de construcción – Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Anuncio de modificación de contrato
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloRaamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
DescripciónPerceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Identificador interno18509
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45300000 Trabajos de instalación en edificios
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloPerceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
DescripciónPerceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant Indicatie van de omvang van dit perceel: zie paragraaf 2.2 van de aanbestedingsleidraad.
Identificador interno17
Opciones
Descripción de las opcionesOptie tot verlenging raamovereenkomst.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 18509
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 17
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging raamovereenkomst.