2. Procedimiento
Procedimiento
Título: J Toren
Descripción: De opdracht betreft de verbouw van de J‑toren en gedeeltelijke nieuwbouw (optoppen) van de J-toren en bouwdeel 36. De Opdracht wordt integraal geraamd op € 18,5 miljoen excl. BTW.
Identificador interno: Intern referentienummer UMCG: 996627
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Opdrachtgever is voornemens om één Aannemingsovereenkomst af te sluiten. De Aannemingsovereenkomst heeft een looptijd van ongeveer (twee) 2 jaar – de precieze looptijd wordt kenbaar gemaakt bij de Gunningsfase. De ingangsdatum van deze overeenkomst is op 1 februari 2027 en eindigt van rechtswege zonder een dergelijke verlenging op 31 januari 2028.