2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Raamovereenkomst levering woonunits
Descripción: De gemeente Noordenveld is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering, huur, plaatsing, onderhoud, verplaatsing en demontage van modulaire woonunits en de daarbij behorende voorzieningen ten behoeve van de tijdelijke huisvesting van ontheemden en andere doelgroepen waarvoor de gemeente tijdelijke huisvesting realiseert. De raamovereenkomst treedt in werking op 24 oktober 2026 en heeft een looptijd tot en met 23 oktober 2029, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van éénmaal met één (1) jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44211000 Edificios prefabricados
Clasificación adicional (cpv): 45223800 Montaje e instalación de estructuras prefabricadas, 70311000 Servicios de alquiler o venta de edificios residenciales, 70333000 Servicios relacionados con viviendas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Naast de twee nadere opdrachten biedt de raamovereenkomst tevens de mogelijkheid om gedurende de looptijd aanvullende opdrachten te verstrekken, voor zover deze passen binnen de reikwijdte en voorwaarden van de raamovereenkomst. Deze aanvullende opdrachten zullen als afzonderlijke nadere opdrachten worden verstrekt.