2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31118932: Renovatie en onderhoud Veerhavens
Descripción: Het project Renovatie en Onderhoud Veerhavens 2021-2029 heeft tot doel de aanleginrichtingen van de veerhavens in het Waddengebied in Noord-Nederland op tijd en volgens de afgesproken werkwijze te laten functioneren tot het einde van de lopende concessies (30 april 2029), middels het uitvoeren van zowel variabel onderhoud als vast onderhoud. Deze aanbesteding middels een concurrentie gerichte dialoog light-procedure is op 23 juli 2020 gepubliceerd op TenderNed en uiteindelijk op 3 juni 2021 opgedragen aan de winnende combinatie.
Identificador interno: 31118932
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Clasificación adicional (cpv): 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45350000 Instalaciones mecánicas, 45442000 Aplicación de recubrimiento protector, 71334000 Servicios de ingeniería mecánica y eléctrica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Renovatie en onderhoud Veerhavens
Descripción: Het project Renovatie en Onderhoud Veerhavens 2021-2029 heeft tot doel de functionaliteit van de veerhavens tot het einde van de lopende concessies (Concessie Friese Waddenveren West en Concessie Friese Waddenveren Oost, beide einddatum looptijd 30-4-2029) te borgen middels het uitvoeren van zowel groot onderhoud als vast onderhoud inclusief ondersteunende activiteiten ten aanzien van de instandhouding. .
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil, 45315100 Trabajos de instalación de ingeniería eléctrica, 45350000 Instalaciones mecánicas, 45442000 Aplicación de recubrimiento protector, 71334000 Servicios de ingeniería mecánica y eléctrica