2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DAS Hoveniersdiensten, bomenonderhoud en uitvoering groenverbeteringen
Descripción: Groenrenovaties, onderhoud aan groen en bomen. Kleine opdrachten (zie beschrijving per perceel) behoren niet tot de scope van het dynamisch aankoopsysteem. De gemeente verwacht ca 20 opdrachten per jaar uit te zetten onder deze DAS in beide categorieën. Daarnaast zijn er opties
Identificador interno: CM00109
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Deze procedure wordt gehouden conform artikel 2.48 tot en met 2.50 Aanbestedingswet 2012 (hierna: AW 2012). De gemeente Hoorn wil met dit Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) instellen omdat: • er een groeiende behoefte aan onderhoud aan bomen is (o.a. omdat er onvoldoende eigen capaciteit is en door meer areaal als het gevolg van het groter worden van de stad); en • wij een structureel plan hebben voor het verbeteren en/of instandhouden van de kwaliteit van het bestaande openbaar groen; • wij op een snelle en doelmatige, maar ook rechtmatige, wijze opdrachten en standaard projectklussen met betrekking tot het onderhoud aan bomen of verbeteringen aan het openbaar groen in de markt willen kunnen zetten.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
Clasificación adicional (cpv): 45112000 Trabajos de excavación y movimiento de tierras, 45520000 Alquiler de maquinaria para movimiento de tierras con maquinista, 77112000 Alquiler de segadoras o equipo agrícola con maquinista, 77340000 Poda de árboles y setos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Hoorn: Onderhoud aan bomen, opdrachten >= €15.000 exclusief btw
Descripción: - Het kappen van bomen - Het snoeien van bomen - Het snoeien van knotbomen - Het afvoeren van snoei-afval en stamhout - Het planten van bomen - Extra inzet en/of werkzaamheden bij calamiteiten, bijvoorbeeld bij storm(schade) - Verkeersmaatregelen Naar verwachting worden er jaarlijk 5 a 10 opdrachten via deze DAS verstrekt.
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 77340000 Poda de árboles y setos
Clasificación adicional (cpv): 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos, 77210000 Servicios de explotación forestal
Lote: LOT-0002
Título: Hoorn: Aanleggen en planten, opdrachten >=€25.000 exclusief btw
Descripción: - Aanleg en onderhoud groenvoorzieningen (rooien, spitten, frezen, plantklaar maken en aanplant, schoffelen, inhuur machines bemand en onbemand) - Incidenteel kan een inrichtingstekening onderdeel zijn van de opdracht - Verkeersmaatregelen. Naar verwachting worden er jaarlijks 15 offerte-aanvragen via de DAS in de markt gezet
Identificador interno: 2
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45112000 Trabajos de excavación y movimiento de tierras
Clasificación adicional (cpv): 45112700 Trabajos de paisajismo, 45236250 Trabajos de explanación de parques, 45432112 Colocación de adoquinado, 71421000 Servicios de jardinería paisajística