2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Straalverbinding LEG-EPL
Descripción: Het voornemen om met de huidige opdrachtnemer KPN een overeenkomst aan te gaan om de dienstverlening m.b.t. specifieke straalverbindingen te continueren. Het gaat om de volgende straalverbindingen: - Maasvlakte (Radarpost 42) naar Lichteiland Goeree (LEG); - Lichteiland Goeree (LEG) naar Europlatform (EPL). Deze inkoopbehoefte bestaat om meetgegevens (waarmee een bijdrage wordt geleverd aan verschillende onderzoeken m.b.t. klimaatverandering en duurzame leefomgeving) van o.a. het KNMI, Havenbedrijf Rotterdam en Het ministerie van Klimaat en Groene Groei op de platformen met een straalverbinding te verzenden naar het vaste land. Het onderbrengen van de gewenste dienstverlening bij een andere opdrachtnemer is weinig zinvol omdat er geen redelijk alternatief bestaat voor deze unieke situatie. De huidige overeenkomst loopt tot 01-09-2025. De beoogde overeenkomst heeft een looptijd van 5 jaar waarbij het na het eerste jaar mogelijk is om op te zeggen met inachtneming van 6 maanden. zie korte omschrijving.
Identificador interno: 31143211
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: Het voornemen om met de huidige opdrachtnemer KPN een overeenkomst aan te gaan om de dienstverlening m.b.t. specifieke straalverbindingen te continueren. Het gaat om de volgende straalverbindingen: - Maasvlakte (Radarpost 42) naar Lichteiland Goeree (LEG); - Lichteiland Goeree (LEG) naar Europlatform (EPL). Deze inkoopbehoefte bestaat om meetgegevens (waarmee een bijdrage wordt geleverd aan verschillende onderzoeken m.b.t. klimaatverandering en duurzame leefomgeving) van o.a. het KNMI, Havenbedrijf Rotterdam en Het ministerie van Klimaat en Groene Groei op de platformen met een straalverbinding te verzenden naar het vaste land. Het onderbrengen van de gewenste dienstverlening bij een andere opdrachtnemer is weinig zinvol omdat er geen redelijk alternatief bestaat voor deze unieke situatie. De huidige overeenkomst loopt tot 01-09-2025. De beoogde overeenkomst heeft een looptijd van 5 jaar waarbij het na het eerste jaar mogelijk is om op te zeggen met inachtneming van 6 maanden. Zie korte omschrijving
Identificador interno: 1