2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Architectenselectie KEC Nieuwleusen (Primair Onderwijs)
Descripción: Betreft een architectenselectie, zie selectieleidraad.
Identificador interno: 1-419
Tipo de procedimiento: Restringido
Principales características del procedimiento: Zie selectieleidraad
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Architectenselectie KEC Nieuwleusen (total engeneering)
Descripción: Betreft 1 perceel en 1 gunning Zie selectieleidraad
Identificador interno: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1-419
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie selectieleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1