2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kantoorartikelen Defensie, FMH en JenV
Descripción: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op de levering van Kantoorbenodigdheden en de bijbehorende Dienstverlening voor Defensie, FMH en JenV (en onderliggende Deelnemers) Reële raming: €34.198.100 Maximale raming: € 51.297.150
Identificador interno: 31216275
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30192000 Artículos de oficina
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Defensie
Descripción: Perceel 1 Defensie
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: FMHaaglanden
Descripción: Perceel 2: FMH
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Justitie en Veiligheid
Descripción: Perceel 3: JenV (incl. Rack-Jobbing)
Identificador interno: 3