2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31187282: Groot onderhoud A2 en A6 (2025, 2026)
Descripción: In 2025 is de opdracht “Groot Onderhoud A2-A6 MN (Perceel A6)” met zaaknummer 31203014 aanbesteed middels de Concurrentiegerichte Dialoog Light Procedure. De opdracht, op basis van een E&C-contract, betreft het Groot Onderhoud aan de rijksweg A6, specifiek aan het traject Lelystad-Lelystad Noord (HRL en HRR km 74,450 t/m km 87,500) en het traject Swifterbant-Lemmer (HRL en HRR km 98,900 t/m km 295,842) inclusief Knooppunt Emmeloord. De opdracht bestaat onder meer uit het vervangen van asfalt door een geluidreducerende deklaag, het vervangen van voegovergangen en het onderhouden van kunstwerken.
Identificador interno: 31187282
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233139 Mantenimiento de autopistas
Clasificación adicional (cpv): 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45236000 Trabajos de explanación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: 31203014: Groot onderhoud A6 (2025, 2026)
Descripción: Het project omvat met name onderhoud van het asfalt (vervangen van de deklaag en waar nodig het herstellen van de tussenlaag) met daarnaast onderhoud aan kunstwerken en overige objecten zoals voertuigkeringen. Het project wordt gekenmerkt door veel repeterende werkzaamheden. Uitzondering hierop is de vervanging van zes duikers (perceel A6). Om deze delen van de scope te realiseren dient een definitief ontwerp uitgewerkt te worden.
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 45233139 Mantenimiento de autopistas