2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Vaste en Mobiele telecommunicatie diensten
Descripción: Vaste en mobiele telecommunicatie diensten Geraamde waarde 220.000 euro per jaar. De maximale waarde van de Overeenkomst wordt vastgesteld op 1.700.000 voor de duur van 6 jaar.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 64200000 Servicios de telecomunicaciones
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging mogelijk van 3x 1 jaar