2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Overeenkomst Onderhoud Hydraulische Installaties
Descripción: De scope van de opdracht omvat het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan hydraulische installaties aan boord van vaartuigen van HbR. De opdracht omvat op hoofdlijnen: - Het uitvoeren van preventief onderhoud teneinde storingen te voorkomen en de technische staat van installaties te waarborgen; - Het uitvoeren van correctief onderhoud naar aanleiding van storingen of afwijkingen; - Het uitvoeren van inspecties, keuringen en ondersteuning bij certificering, voor zover van toepassing; - Het leveren van onderhoud gerelateerde dienstverlening, waaronder analyse, advisering en rapportage; - Het bijdragen aan levensduurverlenging en optimalisatie van de installaties.
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50241000 Servicios de reparación y mantenimiento de buques
Clasificación adicional (cpv): 50240000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con equipos navales y otros equipos, 50500000 Servicios de reparación y mantenimiento de bombas, válvulas, grifos, contenedores metálicos y maquinaria
5. Lote
Lote: LOT-0000