2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 31137594 Realisatie Hoofdvaarweg Lemmer – Delfzijl (HLD) renovatie kanalen, fase 1
Descripción: Op dit moment voldoen verschillende voorzieningen en oevers langs de HLD niet aan de gewenste technische en functionele wensen van de vaarweg. Meerdere oevers hebben nagenoeg het einde van hun technische levensduur bereikt en dienen vervangen te worden, geleidewerken ontbreken of afmeervoorzieningen zijn functioneel niet op orde. Om nu én in de toekomst deze economische hoofdvaarwegverbinding te kunnen (blijven) vervullen, is het functioneel op orde maken van deze vaarweg voor het maatgevende schip (klasse Va) en het inlopen van uitgesteld groot onderhoud aan oevers en scheepvaartvoorzieningen noodzakelijk.
Identificador interno: 31137594
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45247000 Trabajos de construcción de represas, canales, acequias y acueductos
Clasificación adicional (cpv): 45240000 Trabajos de construcción para proyectos hidráulicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Perceel 1
Descripción: Voor nadere informatie zie de gepubliceerde aanbestedingsdocumenten hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 45247000 Trabajos de construcción de represas, canales, acequias y acueductos