2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Procesmedewerker Onderwijshuisvesting - cluster MO
Descripción: Het team Onderwijshuisvesting zorgt voor passende ruimte voor Rotterdamse scholen. Als procesmedewerker vul je de administratief-financiële processen in ter ondersteuning van de huisvesting van scholen.
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: 2 x 6 maanden verleng optie