2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Het uitvoeren van woningopnames en opstellen van energielabels
Descripción: De opdracht betreft het uitvoeren van woningopnames, het opstellen van energielabels en het uitbrengen van verduurzamingsadvies Maximale waarde: EUR 1.240.000,- exclusief btw.
Identificador interno: IUC202605069
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71314300 Servicios de consultoría en rendimiento energético
Clasificación adicional (cpv): 71314000 Servicios de energía y servicios conexos, 71315400 Servicios de inspección de edificios, 90713000 Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: De Overeenkomst gaat in op 1 december 2026 en heeft een initiële looptijd tot en met 31 december 2027 met éénmaal een optie tot verlenging van deze Raamovereenkomst, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden, met een periode van maximaal vier (4) maanden. De maximale duur van de Overeenkomst is derhalve maximaal één (1) jaar en vijf (5) maanden, inclusief verlengingsopties, tot en met uiterlijk 30 april 2028.