2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Het leveren van bedrijfswagens
Descripción: De opdracht omvat primair het leveren van drie dubbele cabine bedrijfswagens (percelen 1 en 2), inclusief alle benodigde voorzieningen, documentatie, instructies en aftersales zoals gespecificeerd in het Programma van Eisen. Daarnaast maakt het uitvoeren van periodiek onderhoud gedurende een periode van 10 jaar onderdeel uit van de opdracht. Het betreft hierbij een optioneel onderdeel van de opdracht, waarvoor geen afnameverplichting geldt. Zie aanbestedingsstukken
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144700 Vehículos utilitarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1: twee bedrijfsauto's groenbeheer
Descripción: o Chassis met dubbele cabine met een achterover kippende open laadbak o Chassis met dubbele cabine met een vaste gesloten laadbak Zie aanbestedingsstukken
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2: één bedrijfsauto's verkeer- en wegbeheer
Descripción: o Chassis met dubbele cabine met autolaad- en loskraan en open vaste laadbak (minimaal 100 kW vermogen) zie aanbestedingsstukken
Identificador interno: 2