59476-2026 - Resultados
España – Servicios de alcantarillado – Servizo de xestion do ciclo integral da auga do Concello de Barro
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Servizo de xestion do ciclo integral da auga do Concello de Barro
Descripción: servizo de xestion do ciclo integral da auga do Concello de Barro
Identificador interno: 804/2025
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90400000 Servicios de alcantarillado
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Posible prorroga de 12 meses