2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering Verkeersborden en Bewegwijzering
Descripción: De huidige overeenkomst van de gemeente Coevorden voor het leveren van verkeersborden, straatnaamborden en bewegwijzering is bijna uitgenut. Om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen, wordt met ingang van 1 januari 2027 een nieuwe overeenkomst afgesloten. De opdracht ziet op het leveren van verkeerskundige bebording en aanverwante producten, inclusief eventuele ondersteunende voorzieningen. De opdrachtnemer voorziet in een passend assortiment waarmee de gemeente haar taken op het gebied van verkeersveiligheid, informatievoorziening en openbare ruimte kan uitvoeren. De opdracht omvat in ieder geval de levering van de volgende onderdelen: • Verkeersborden (conform relevante wet- en regelgeving, waaronder RVV); • Onderborden; • Straatnaamborden; • (Recreatieve) objectbewegwijzering; • Draagconstructies voor bebording, zoals palen, bevestigingsmiddelen en portaalopstellingen; • Overige aanverwante producten die benodigd zijn voor het plaatsen en onderhouden van bebording. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 400.000
Identificador interno: 38301-2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34992200 Pancartas de señalización
Clasificación adicional (cpv): 34928470 Señalización, 34992300 Placas indicadoras de calles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Descripción: De huidige overeenkomst van de gemeente Coevorden voor het leveren van verkeersborden, straatnaamborden en bewegwijzering is bijna uitgenut. Om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen, wordt met ingang van 1 januari 2027 een nieuwe overeenkomst afgesloten. De opdracht ziet op het leveren van verkeerskundige bebording en aanverwante producten, inclusief eventuele ondersteunende voorzieningen. De opdrachtnemer voorziet in een passend assortiment waarmee de gemeente haar taken op het gebied van verkeersveiligheid, informatievoorziening en openbare ruimte kan uitvoeren. De opdracht omvat in ieder geval de levering van de volgende onderdelen: • Verkeersborden (conform relevante wet- en regelgeving, waaronder RVV); • Onderborden; • Straatnaamborden; • (Recreatieve) objectbewegwijzering; • Draagconstructies voor bebording, zoals palen, bevestigingsmiddelen en portaalopstellingen; • Overige aanverwante producten die benodigd zijn voor het plaatsen en onderhouden van bebording. De opdracht heeft een geraamde waarde van € 600.000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.