2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Integrale opdracht sport, bewegen en preventie gemeente het Hogeland
Descripción: De gemeente is voornemens de coördinatie, organisatie en uitvoering van sport-, beweeg- en preventieactiviteiten in te kopen. De opdracht is gericht op het stimuleren van een actieve en gezonde leefstijl bij inwoners, met extra aandacht voor kinderen, jongeren en kwetsbare inwoners. Daarnaast gaat het om de coördinatie van het gemeentelijke Beweegteam en de verbinding tussen sport, bewegen, gezondheid, preventie, onderwijs, zorg en welzijn. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, organiseren, coördineren en uitvoeren van een breed lokaal sport- en beweegaanbod. Hieronder vallen onder andere naschoolse sport- en beweegactiviteiten, activiteiten in schoolvakanties, ondersteuning van sportdagen, activiteiten voor jongeren, beweeg- en wandelgroepen, valpreventie, Doortrappen, Sociaal Vitaal, activiteiten voor nieuwkomers, Nationale Diabetes Challenges en Uniek Sporten. Daarnaast gaat het om het ondersteunen en adviseren van sportverenigingen en maatschappelijke organisaties en het verbinden van inwoners met passend sport- en beweegaanbod. De opdrachtnemer werkt hiervoor structureel samen met onder andere scholen, sportverenigingen, zorg- en welzijnsorganisaties, fysiotherapeuten en andere lokale en regionale partners. Een belangrijk onderdeel van de opdracht is de coördinatie van het Beweegteam. De opdrachtnemer zorgt voor de planning en afstemming van werkzaamheden en medewerkers, is het centrale aanspreekpunt voor gemeente en samenwerkingspartners, neemt deel aan relevante overlegstructuren binnen het Sociaal Domein en bewaakt de samenhang tussen de verschillende sport-, beweeg-, gezondheids- en preventieactiviteiten. Ook de verbinding met de Gecombineerde Leefstijlinterventie (GLI) maakt deel uit van de opdracht. Hierbij wordt samengewerkt met gecertificeerde GLI-aanbieders en worden inwoners vanuit zorg en preventie waar mogelijk doorverwezen naar passend lokaal sport- en beweegaanbod. De opdrachtraming betreft ongeveer € 650.000 per jaar. De opdrachtnemer is voornemens een overeenkomst voor maximaal 4 jaar aan te gaan. De raamovereenkomst is ten volle benut en eindigt daarmee van rechtswege, op het moment dat de maximale opdrachtwaarde is bereikt. De maximale opdrachtwaarde wordt vastgesteld op basis van de geraamde waarde van de opdracht, vermeerderd met 20%. De maximale waarde bedraagt: €3.120.000 euro exclusief BTW.
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85323000 Servicio municipal de salud
Clasificación adicional (cpv): 85000000 Servicios de salud y asistencia social, 92600000 Servicios deportivos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1