See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: 1853 - Aanstellen van een projectbeheerder voor werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van projecten wegeninfrastructuur voor de gemeente Zaventem.
Descripción: Deze deeltijdse opdracht heeft als doel: werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van lopende en nieuwe projecten met betrekking tot wegeninfrastructuur + opvolging. De opvolging betekent al dan niet (gedelegeerd) leidend ambtenaar. Dit betreft zowel nieuwe aanleg als onderhoudswerken en beheerswerken aan bestaande infrastructuur wegenis, groen, nutsvoorzieningen. De kandidaat dient: * Deeltijds aanwezig te zijn (minimum van 8u tot 16u) in een regime van 3 dagen op 5 per week * infovergaderingen bij te wonen (ook ’s avonds). De afname gebeurt op basis van een dagtarief, waarbij eventuele noodzakelijke avondvergaderingen zijn inbegrepen.
Identificador interno: PPP0GH-1853/6256/CAD/2026/1853/RO/
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79421100 Servicios de supervisión de proyectos que no sean los de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Aanstellen van een projectbeheerder voor 36 maanden voor werfopvolging en de begeleiding van technische en administratieve opvolging van projecten wegeninfrastructuur voor de gemeente Zaventem.
Identificador interno: CAD/2026/1853/RO/ 1_1
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección