2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Aansprakelijkheidsverzekering
Descripción: Wij hebben momenteel een aansprakelijkheidsverzekering met een eigen risico van €50.000 per gebeurtenis. De huidige aansprakelijkheidsverzekering loopt tot en met 31 december 2026 en bevat geen verlengingsopties meer. Het overzicht van schades is opgenomen in Bijlage 3. Wij wensen voor de komende jaren een nieuwe overeenkomst voor eenzelfde soort aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten als de bestaande, met mogelijk verbeterde dekking tegen een concurrerende premie. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE. Zie aanbestedingsdocumenten. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE. Zie aanbestedingsdocumenten.
Identificador interno: 2026-104
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Wij hebben momenteel een aansprakelijkheidsverzekering met een eigen risico van €50.000 per gebeurtenis. De huidige aansprakelijkheidsverzekering loopt tot en met 31 december 2026 en bevat geen verlengingsopties meer. Het overzicht van schades is opgenomen in Bijlage 3. Wij wensen voor de komende jaren een nieuwe overeenkomst voor eenzelfde soort aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten als de bestaande, met mogelijk verbeterde dekking tegen een concurrerende premie. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het PvE. Zie aanbestedingsdocumenten.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: N.v.t.